چالش های زنان در محیط کار

محل برگزاری :

نمایشگاه کار زمستان 96

مدرس دوره:

چالش های زنان در محیط کار

برگزاری کارگاه چالش های زنان در محیط کار در نمایشگاه کار زمستان 96

 

شاید ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که نمایشگاه کار چیست؟

⭕️ نمایشگاه کار چیست؟
دراین مدت خیلی ها از من این سوال را پرسیدند. باید بگویم که نمایشگاه کار، نمایشگاهی است که کارفرماها امکانات و قابلیت های خود را برای کارکنان فعلی و آتی خود به نمایش می گذارند تا افراد جویای کاری که مستعد هستند را جذب کنند.
⭕️مخاطب این نمایشگاه کیست؟
مخاطب این نمایشگاه ها، افراد جویای کار هستند. اگر به دنبال کار مناسبی هستید، می توانید در اینجا حضور پیدا کنید تا با شرکت ها مختلف و مشاغلی که مد نظر آنهاست آشنا شوید. ضمنن این فرصت بری شما مهیا است که رزومه خود را در اختیار آنها قرار دهید.
⭕️نمایشگاه کار چه سودی برای کارفرما دارد؟
از خدا که پنهان نیس از شما چه پنهان، نیروی کار این دوره زمانه بسیار باهوش هستند اما به سختی در فضای کار قرار می گیرند. یافتن نیروی مستعد و توانمند کار بسیار دشواری است. وقتی در سازمان ها مصاحبه انجام می دهم، با جوانانی روبرو می شوم که یا انگیزه ندارند یا رفتار تیمی بلد نیستند. یا صرف داشتن یک مدرک تحصیلی مسیر رشد خود را متوقف کرده اند. کارفرماها در غرفه هایشان، به دنبال جذب افراد مستعد و باانگیزه هستند.

 

دستاوردهای این کارگاه:
در این کارگاه به چالش های زنان پرداخته شد. با توجه به اینکه نصف جمعیت زنان هستند و 66% ساعات کاری از آن زنان است، ولی فقط 10% متعلق به زنان می باشد. پس زنان بخش عظیمی از نیروی کار جامعه هستند و رشد آنها منجر به رشد سازمان ها و جامعه خواهد شد. خیلی از مردها حتی در سطوح مدیریتی نمی دانند که برخی از عملکرد و تصمیمات آنها تبعیض جنسیتی است. حتی خیلی از زنان نمی دانند که شوخی های مبتذل همکاران انها از روی صمیمیت یک تعرض جنسیتی است. افزایش آگاهی زنان و مردان کل جامعه ما را در مسیر رشد قرار خواهد داد. در این کارگاه علاوه بر بیان چالش ها، راهکارهایی جهت تقویت عزت نفس و توانمندی زنان ارائه گردید.

 

چالش های زنان در محیط کار

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست