آرشیو کلاس ها

افزایش بهره وری کارکنان براساس مدل های رفتاری DISC

افزایش بهره وری کارکنان براساس مدل های رفتاری DISC

دوره بهبود بهره وری کارکنان براساس مدل های رفتاری دیسک در اتاق بازرگانی بجنورد مرکز استان خراسان شمالی

بنا به درخواست اتاق بازرگانی ایران دوره بهبود بهره وری کارکنان براساس مدل های رفتاری DISC در تاریخ 25مرداد96 در اتاق بازرگانی بجنورد برگزار گردید.

درباره دوره بهره وری کارکنان براساس مدل های رفتاری DISC:

دراین دوره ابتدا مفاهیم بهره وری و روند سنجش عملکرد منابع انسانی معرفی گردید. سپس به عامل مهم تفاوت های رفتاری اشاره شد که برای تفهیم این موضوع از مدل های رفتاری DISC استفاده گردید. در این کارگاه با تمرین گروهی به مدل رفتاری خود، نقاط قوت و ضعف خود آگاهی یافتند و آموختند که در چه موقعیت هایی می توانند بهره وری داشته باشند. همچنین مدیران و سرپرستان دریافتند که عملکرد کارکنان خود را براساس توانمندی های آنان و مدل رفتاری شان مورد سنجش قراردهند.

با توجه به اینکه اتاق بازرگانی بجنورد اتاقی جوان و فقط نه سال از تاسیس آن می گذشت، اما فعالیت ها و توانمندی های گسترده ای در سطح شهر و استان فراهم آورده بود. این دوره صدمین دوره آموزشی دراین اتاق بود، در تمرین آخر افراد به چهار گروه براساس مدل های رفتاری خود تقسیم شدند. گروه های مدل رفتاری کنترل گر و باثبات هرکدام موظف به ساخت یک “صفر” شدند. گروه موظف به ساخت عدد “یک” و گروه اثرگذار یک لوگو برای اتاق ساختند. افراد تفاوت بحث ها، کار گروهی و امور اجرایی در مدل های رفتاری را به صورت عملی تجربه کردند. نتیجه عدد 100به مناسبت صدمین دوره اموزشی اتاق بازرگانی بجنورد به دیوار نصب گردید.

مطالب مرتبط

دوره آموزشی آموزش مصاحبه استخدامی برای مدیران

آموزش مصاحبه استخدامی برای مدیران

مهارت های عمومی منابع انسانی

اولین دوره مهارت های عمومی منابع انسانی

دوره تیم سازی حنطوش

تیم سازی و بلبین – شیراز

وبینار مصاحبه استخدامی

وبينار ارزيابي رفتاري در مصاحبه استخدامي

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست