ثبت نام در دو دوره پکیج “رشد در 1400”

دوره آنلاین رشد در 1400

 

اول هرسال، تصمیم می‌گیریم که به انسانی متفاوت تبدیل شویم. سال متفاوتی داشته باشیم. زندگی دیگری را شروع کنیم. همه چیز تغییر کند. کاری کنیم که این سال، دیگر مثل سالهای قبل نباشد.
معمولا این سرمستی، یک روز یا یک هفته یا یک ماه طول می‌کشد و به زودی، می‌بینیم در میانه‌ی سالی هستیم که تفاوت جدی با سال‌های قبل ندارد. همچنان گرفتار روزمرگی‌ ها و گذراندن امروز به امید فردایی که بهتر از امروز است یا لااقل با تلاش برای اینکه فردا بدتر از دیروز نباشد.

خیلی زیباست که افراد در روزهای نخستین سال، برای تمام سال خود هدف‌گذاری می‌کنند. اما علم و تجربه ثابت کرده که اکثر افراد نمی‌توانند به چنین برنامه‌ هایی عمل کنند مخصوصا در دنیای پر از ابهام حالا، که هرلحظه باید منتظر باشیم تا اتفاق جدیدی شرایط را عوض کند‌.
اما راهی برای مدیریت شرایط و برنامه‌ریزی و عمل به آن در این شرایط هم هست…

هفتاد روز به سال نو، برنامه تغییر را شروع کن.


مهم نیست که هدف‌هایت چقدر کوچک و ساده هستند. مهم این است که برای محقق کردن آنها تلاش کنی و روز اول سال، زمانی که همه دارند با خوش‌بینی، برای سالی خوب برنامه‌ریزی می‌کنند، تو با “واقع‌بینی” برای روزهای خوبی که پشت سر گذاشته‌ای، جشن بگیری.

 من مریم حنطوش زاده ، مشاور، مدرس و کوچ منابع انسانی  در دوره آنلاین رشد در ۱۴۰۰ ، در این مسیر همراه شما خواهم بود…

✔ این پکیج شامل ۴ دوره است که امکان شرکت بصورت تکی نیز در دوره‌های آن وجود دارد.

🔰 دوره خودشناسی با مدل رفتاری دیسک
🔰دوره مدیریت استرس
🔰 دوره هدف گذاری در شرایط ابهام
🔰 دوره خلق عادات در مسیر اهداف

شرایط ویژه ثبت نام:

در صورت شرکت در دو دوره این پکیج 10 درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.
در صورت شرکت در 3 دوره این پکیج 20 درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.
در صورت شرکت در کل دوره های پکیج 30 درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.

 

دوستانی که از طریق این صفحه ثبت نام خود را انجام می دهند درخواست ثبت نام در دو دوره از پکیج “دوره آنلاین رشد در 1400” را داشته اند لطفا جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید و حتما دوره هایی که تمایل به شرکت در آنها را دارید انتخاب نمایید. ده درصد تخفیف برای ثبت نام دو دوره از طریق فرم زیر به شما تعلق خواهد گرفت :

متاسفانه این فرم دیگر در دسترس نیست .