خلاقیت در کسب و کار با کورونا – قسمت دوم

رادیو اقتصاد - راز نو - الان بزرگ‌ترین مسئله‌ی ما اینه که بتونیم تصمیم درست بگیریم. توی این شرایط بحرانی خیلی‌ها جو زده می‌شن و تصمیمات عجیب و غریبی می‌گیرند. مثلا در فضای آنلاین هزینه‌ی خیلی زیادی می‌کنند و بعضی‌ها کلا کسب و کار خود را جمع می‌کنند...

خلاقیت در کسب و کار کورونایی- قسمت اول

خلاقیت در کسب و کار کورونایی- قسمت اول - رادیو اقتصاد برنامه راز نو

پادکست استخدام و مصاحبه

انتخاب نیروی انسانی مناسب جزء مواردی است که بسیاری از کارفرمایان با آن درگیر هستند; و تمایل دارند تا بهترین نیروی انسانی را برای کار و سازمان خود انتخاب کنند. ابتدا باید بدانیم که چه مشکلاتی در پیش رو خواهیم داشت اگر یک نیروی نامناسب را برای سازمان انتخاب کنیم..

پادکست کوچینگ منابع انسانی

امروزه سازمان ها نیاز به رویکردهای منابع انسانی را بیشتر درک کرده‌اند و مایلند واحد منابع انسانی خود را راه اندازی کنند. همچنین برخی افراد به دلیلی علاقمندی به این حوزه مایلند آموزش های کاربردی را تجربه کنند.

انتقادات مشتری و نحوه برخورد با آن

یکی از اساسی ترین مواردی که باعث بهبود عملکرد در سازمان می شود ارائه بازخورد می باشد. اما هنر دریافت انتقاد و بازخورد مهارتی بسیار ارزشمند است که بسیاری از ما از فقدان آن رنج می بریم. اما اگر شما بتوانید انتقادات دیگران را به خوبی جذب نمایید خواهد توانستید مسیر رشد خود را تامین نمایید.

تفویض اختیار

تفویض اختیار ارتباط بسیار نزدیکی با هوش هیجانی دارد. شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای انجام امور از دیگران کمک نمی گیرید تا مبادا نتیجه دلخواه را از دست بدهید؟ دراین برنامه به موضوع تفویض اختیار می پردازیم....

هوش هیجانی و مدل های رفتاری

در هوش هیجانی یا هوش اجتماعی تلاش می کنیم تا با شناخت خود و دیگران،;بهترین ارتباط را برقرار کنیم. جالب است بدانید که رهبران بزرگ و کارافرینان از هوش هیجانی بالایی برخوردار هستند. از طرفی برخی از کارافرینان کسب و کارهای خانوادگی ایجاد می کنند; تا از پتانسیل های موجود در خانواده استفاده کنند. د.

دلایل کاهش انگیزه

اغلب فکر می کنند با انگیزه بودن مثل با استعداد بودن یا باهوش بودن یک ویژگی ذاتی است و اگر از بدو تولد آن را نداشته باشید محال است آن را تجربه کنید. چراکه همه ما تجربه روزهایی را داشته ایم که با هزاران ذوق و شوق کاری را شروع کرده اما پس از مدتی به بهانه های مختلف، آن را رها کرده ایم. دراین فایل به عواملی می پردازیم که باعث می شوند انگیزه اولیه خود را از دست بدهیم. با این آگاهی می توانیم برای برنامه های بعدی که با انگیزه شروع می کنیم، تدبیری بیندیشیم که با بی انگیزگی روبرو نشویم..