شرکت جهان گسترش تجارت، تولید و واردات تجهیزات پزشکی

پرورش مهارت مدیریت کارکنان در شرکت گسترش تجارت

تیر و مرداد 1401 طول دوره: 8 ساعت

اغلب ما تجربه حضور در شرکت‌هایی را داشته‌ایم که رشد کسب و کار عالی بوده است اما افراد آن مهارت‌های لازم را کسب نکرده‌اند. مثل اینست که پراید تبدیل به ماشین اتومات پورشه شده اما هنوز پاهایمان دنبال کلاج می‌گردد!
سازمان مثل نوزادی می‌ماند که بدنش رشد کرده اما کله کوچک مانده است. و بسیار نایابند سازمان‌هایی که در راستای همگون‌سازی این رشد اقدام کنند. این اقدام مستلزم پذیرش تغییر از رده های بالا، آموزش دیدن و تمرین و استمرار خواهد بود.

در شرکت گسترش تجارت قدم ب قدم باهم پیش رفتیم. ‌ابتدا با شناخت مدل‌های رفتاری به نقاط ضعف و قوت خود و کارکنان واقف شدیم. سپس به مهارت‌های ارتباطی پرداختیم و در نهایت مفاهیم مدیریت از گذشته تا امروز را مدیریت کردیم.
همراهی و مشارکت دوستان این جسارت را به ما داد تا بازی‌های اوریگامی را با این مهارت‌ها ترکیب کنیم و مفاهیم را با یک سرگرمی جذاب بیاموزیم.

سرفصل ها:

  • مدل رفتاری دیسک
  • مهارتهای ارتباطی
  • مفاهیم مدیریت
  • انگیزش کارکنان
  • توانمندسازی و تفویض اختیار

نیلوفر خرمی مدیر امور بین الملل و تضمین کیفیت شرکت جهان گسترش تجارت

برای من مطالب این کلاس بسیار جذاب بود و باعث شد که به توانمند بودن خودم مطمئن تر بشم و به خودم تعهد دادم که به اوریگامی برای پرورش خلاقیت خودم بیشتر بپردازم. و همچنین بیشتر بتونم در بازخورد دادن و بازخورد گرفتن حرفه ای بشم تا در کار و زندگی شخصیم ازش استفاده کنم.